Poslání

Naše poslání

Trefl je rodinná firma. Tvoříme s myšlenkou na děti a jejich rodiče. Chceme, aby naše zajímavé a bezpečné hračky poskytovaly nápady na poznávání světa, tvorbu pozitivních postojů a společné trávení času. Puzzle, hry a katy jsou základním předmětem našeho byznysu. Chceme být důvěryhodným partnerem pro naše klienty, dodavatele a zaměstnance. Sport chápeme jako naši společenskou odpovědnost. Je to také způsob propagace naší firmy, regionu a země.

Naše Značka

Trefl, to jsou společné emoce. Společná zábava, odhalování a poznávání, radost z vítězství a chuť porážky, soupeřivost fair-play a fanouškovství - to jsou klíčová slova naší značky.

Historie loga

Trefl a první logo vznikly v roce 1985. Od počátku bylo logo založeno na karetním symbolu Trefy (kříže). Aktuální logo, navazující na tradici, zdůrazňuje dynamiku, radost a společnost.

Naše strategické cíle
Na základě našich 29letých zkušeností a díky kolektivu angažovaných lidí chceme postavit firmu, která se stane lídrem ve své kategorii hraček v Polsku a současně bude vizitkou polských firem v oboru hraček po celé Evropě.

Snažíme se zajistit stabilní růst firmy, založený na:

  • inovativnosti výrobků a kreativitě našich zaměstnanců,
  • geografické expanzi na trhy celé Evropy, s mimořádným zohledněním zemí CEE,
  • vyznačení cílů s našimi klíčovými partnery (klienti, poskytovatelé licencí, dodavatelé),
  • kvalitě výrobků, moderních technologiích a nákladové efektivitě.

Podporou našich sportovních oddílů chceme rozvíjet skupinu fanoušků a propagovat naše hodnoty - dynamiku, partnerství, společnost, optimismus, hru fair-play, pružnost a budovat hodnotu naší značky. Toužíme po tom, aby naše výrobky byly známé a oblíbené v celé Evropě, a společnost TREFL se stala globální firmou!