Завдання

Наша місія
Компанія Trefl є сімейною компанією. Ми працюємо з думкою про дітей та їх батьків. Бажаємо, щоб наші цікаві та безпечні іграшки надихали на ідеї та допомагали пізнавати світ, формували позитивні реакції та звичку спільного дозвілля. Головоломки, гри та карти є фундаментом нашого бізнесу. Ми намагаємось бути надійним партнером для наших клієнтів, постачальників та працівників. Спорт ми розуміємо як нашу соціальну відповідальність. Через це ми маємо можливість популяризувати нашу компанію, регіон та країну.

Наша марка
Trefl – це спільні емоції. Спільна гра і пригода, розуміння та пізнання, радість перемоги та смак поразки, чесне суперництво та вболівання – це ключові слова нашої марки.

Історія логотипу
Trefl і перший логотип було створено в 1985 році. Від самого початку логотип базувався на карточному символі трефи. Теперішній логотип, відповідно до традиції , підкреслює динамізм, радість та спільність.

Наші стратегічні цілі
Базуючись на 29 - річному досвіді та команді зацікавлених осіб, ми будуємо компанію, яка стане лідером у своїй категорії іграшок у Польщі, а також візитною карткою польських фірм, що працюють у галузі іграшок по всій Європі.

Стабільний зріст компанії базується на:

  • інноваційності продукції та творчих здібностях наших працівників, 
  • географічній експансії на ринки всієї Європи, з особливим натиском на країни CEE,
  • узгодженні цілей з нашими основними партнерами (клієнти, надавачі ліцензій, постачальники),
  • якості продукції, сучасності технологій та економічній ефективності.

Надаючи підтримку нашим спортивним командам, намагаємось розвивати суспільство вболівальників та пропагувати наші цінності – динамізм, партнерство, спільність, оптимізм, чесну гру, гнучкість та підвищувати вартість нашої марки. Мріємо про те, щоб наша продукція стала відомою та улюбленою в усій Європі, а компанія TREFL стала глобальною!