Newsroom

Trefl SA z Gazelą Biznesu 2016

()

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Trefl SA zdobył nagrodę w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm Gazele Biznesu.

Gazele Biznesu to ranking bardzo dynamicznie rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce i innych krajach europejskich. I edycja rankingu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, odznaczająca się niezwykle dynamicznym rozwojem oraz doskonale radząca sobie wśród nawet znacznie większych konkurentów. Twórcą rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za analizę i weryfikację danych finansowych zgłoszonych firm.
Rankingi Gazele Biznesu tworzone są każego roku przez dzienniki ekonomiczne, które są częścią szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Zestawienia w Polsce opracowywane są przez "Puls Biznesu" zaś za granicą jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w każdym z tych krajów są uzależniane od warnków, w których funkcjonują przedsiębiorstwa. Nadrzędnym celem opracowywanych rankingów jest promowanie przedsiębiorczości.  

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Trefl SA zdobył nagrodę w ogólnopolskim rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm Gazele Biznesu 2016. W dniu 15 lutego odbyła się uroczysta gala z rozdaniem nagród. Statuetkę dla Trefl SA odebrał Prezes Roman Szczepan Kniter. 

Gazele Biznesu to ranking bardzo dynamicznie rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. I edycja rankingu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, odznaczająca się niezwykle dynamicznym rozwojem oraz doskonale radząca sobie wśród nawet znacznie większych konkurentów. Twórcą rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za analizę i weryfikację danych finansowych zgłoszonych firm.

Rankingi Gazele Biznesu tworzone są każego roku przez dzienniki ekonomiczne, które są częścią szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Zestawienia w Polsce opracowywane są przez "Puls Biznesu" zaś za granicą jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w każdym z tych krajów są uzależniane od warunków, w których funkcjonują przedsiębiorstwa. Nadrzędnym celem opracowywanych rankingów jest promowanie przedsiębiorczości.  

Pełna fotorelacja z Gali dostępna jest na: www.gazele.pb.pl

 

 

 

Dla mediów

Grupa Trefl

Produkty

Newsletter