Newsroom

Zagłosuj na Rodzinę Treflików w TOP PRODUKT Pomorskie

()

Od 13 kwietnia możecie zagłosować na RODZINĘ TREFLIKÓW w plebiscycie TOP PRODUKT 2017.

To już XIV edycja plebiscytu TOP PRODUKT Pomorskie organizowanego przez Dziennik Bałtycki. Głosowanie potrwa do 24.04. Patronat honorowy nad plebiscytem objął Marszałek Województwa Pomorskiego, Mieczysław Struk. W tej edycji do konkursu zostały zgłoszone 23 propozycje. Kapituła konkursu przyzna najlepszym produktom statuetki oraz tytuł TOP PRODUKT POMORSKIE, którym laureaci będą mogli posługiwać się przez rok.

Aby oddać głos na RODZINĘ TREFLIKÓW wystarczy:przesłać SMS na numer 72355 o treści: TOP.5 (2,46 zł +VAT) lub za pośrednictwem strony www.dziennikbaltycki.pl, czy aplikacji fb, poprzez kliknięcie przycisku „głosuj za…”

Kliknij, aby poznać szczególy!

Liczy się każdy głos, W rodzinie siła!

RODZINA TREFLIKÓW to produkcja Studia Trefl SA. Reżyserem serialu jest Marek Skrobecki, współtwórca oscarowej animacji pt. „Piotruś i wilk”. Premiera III serii odcinków przewidziana jest na koniec bieżącego roku.  Bajka emitowana jest na antenie TVP ABC. Bohaterom głosu użyczyli m.in. Magdalena Różczka, Joanna Jabłczyńska, Jarosław Boberek, Maciej Zakościelny, Grzegorz Pawlak. To animowany musical, który przenosi nas do bajkowego świata niezwykłej rodziny i jej przyjaciół. Serial zapoznaje dzieci z wartościami, takimi jak: przyjaźń, szacunek, uczciwość i tolerancja.

 

 

Dla mediów

Grupa Trefl

Produkty

Newsletter