Newsroom

„Muzyczne ABC z Rodziną Treflików” – MARGARET w ERGO ARENIE

()

W niedzielę 4 czerwca hala ERGO ARENA zamieniła się w rozśpiewaną i bajeczną krainę. Podczas Dnia Dziecka „Muzyczne ABC z Rodziną Treflików”, halę na granicy dwóch miast odwiedziło łącznie 10 000 osób. Na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji, w tym koncert Margaret.

Dzień Dziecka „Muzyczne ABC z Rodziną Treflików” po raz pierwszy zagościł na rozrywkowej mapie Trójmiasta. Jego głównymi gwiazdami byli bohaterowie znanego z TVP ABC serialu animowanego dla dzieci „Rodzina Treflików”. Wielką atrakcją wydarzenia okazał się koncert Margaret, a także udział gości z TVP. Część muzyczną imprezy, podczas której odbył się finał ogólnopolskiego konkursu muzycznego poprowadził Jerzy Petersburski Jr, autor i gospodarz programu „Petersburski Music Show”, zaś Radek Brzózka – prowadzący na co dzień program „Jak to działa?” zaprezentował fantastyczne eksperymenty w strefie Science4 You, przygotowanej przez firmę Trefl. Relację z całego wydarzenia „Muzyczne ABC z Rodziną Treflików” przygotowywały dzieci z programu „Teleranek”. Materiał będzie można zobaczyć w niedzielę 11 czerwca o godzinie 10.00 w TVP ABC.

W strefie Studia Trefl, odkryte zostały tajemnice powstawania postaci „Rodziny Treflików”, a goście mieli  okazję z bliska przyjrzeć się scenografii i serialowym rekwizytom. Wszyscy chętni mogli poznać gry Trefla Gigamon, Mistakos i Tajemnicze Podziemia.

Przy okazji tego bajkowego wydarzenia, w sali konferencyjnej ERGO ARENY, odbyła się konferencja dla nauczycieli. Tematyka spotkania dotyczyła roli bajki w rozwoju i wychowaniu dziecka. Patronat nad wydarzeniem objęło Centrum Edukacji nauczycieli w Gdańsku.

Więcej zdjęć i relacja z przebiegu imprezy na:
FB: www.facebook.com/rodzinatreflikow
WWW: www.rodzinatreflikow.com

 

 

Dla mediów

Grupa Trefl

Produkty

Newsletter