Newsroom

Trefl na Targach Spielwarenmesse 2018 w Norymberdze

()

Z wielką przyjemnością informujemy, że w dniach 31.01 - 04.02.2018, jak co roku, firma Trefl będzie obecna na największych na świecie targach zabawek Spielwarenmesse w Norymberdze. 

Spielwarenmesse są uznawane za największe wydarzenie branży zabawek, hobby i rekreacji na świecie. Targi są ważnym wydarzeniem dla firm i specjalistów z branży zabawek z całego świata. Specjalistyczny charakter wydarzenia umożliwia na zapoznanie się z najnowszymi trendami, a także nawiązanie licznych kontaktów biznesowych. To również niepowtarzalna okazja dla wszystkich fanów gier i zabawek, którzy mogą zapoznać się z ofertą produktową setek firm. 

Trefl po raz kolejny gości na targach, stwarzając jednocześnie możliwość wszystkim zainteresowanym na zapoznanie się z najnowszą ofertą produktów. W tym roku zwiedzający będą mogli zapoznać się z naszymi najnowszymi wzorami puzzli (wysokoelementowych, z okienkiem, obserwacyjnych) oraz tytułami gier, takimi jak Mistakos, Anty-Monopoly, a także serią gier edukacyjnych. Na naszym stoisku premierę będą miały zupełnie nowe serie produktów, a wśród nich m.in. klocki ceramiczne Brick Trick, Tutti Frutti, Training System, Trefl Baby. Nie zabraknie także nowych produktów opartych na najpopularniejszych licencjach.

Z naszymi produktami można zapoznać się na stoisku F-34 w hali 10.1.

Serdecznie zapraszamy! Więcej informacji o wydarzeniu na oficjalnej stronie targów: www.spielwarenmesse.de

 

Dla mediów

Grupa Trefl

Produkty

Newsletter