Skupina Trefl

Skupina Trefl - Štruktúra

  • Produkcia
  • Distribúcia
  • Šport
  • Médiá
Združenie Trefl Pomorze
Trefl Gdańsk A.S.
Trefl Sopot A.S.
ATOM Trefl Sopot A.S.
Baltic Media Group
Pomorska TV
Trefl A.S.
Trefl Ukraina Ltd
CTW Toys CZ Sro
CTW Toys Kft
Cobi + Trefl + Wader

Združenie Trefl Pomorze zoskupuje tri tímy zastupujúce tri športové disciplíny: mužský basketbal – Trefl Sopot, mužský volejbal – Lotos Trefl Gdańsk, ženský volejbal – PGE Atom Trefl Sopot.

Viac »

Klub Trefl Gdańsk A.S. vznikol v roku 2005 a odvtedy súbežne vedie profesionálny volejbalový tím seniorov a školenie mládeže v Gdanskej škole športového majstrovstva.

Viac »

Družstvo Trefl Sopot historicky vychádza tímu Prokom Trefl.

Viac »

Klub Atom Trefl Sopot vznikol v roku 2008, na začiatku hrával v Gdyni v rámci 2. ligy. PGE Atom Trefl Sopot je od sezóny 2010/2011 tímom ženskej Plus Ligy.

Viac »

Spoločnosť vznikla v roku 2011 a je vlastníkom regionálnej televízie Telewizja Pomorska.TV.

Viac »

Trefl A.S. – je poľský líder na trhu so spoločenskými hrami a hracími kartami a jeden z najväčších producentov puzzle v Európe.

Viac »

Trefl Ukraine Ltd. – spoločnosť Skupiny Trefl, ktorá sa zaoberá distribúciou a predajom puzzle, spoločenských hier a kariet spoločnosti Trefl na ukrajinskom trhu.

Viac »

CTW Toys CZ s.r.o. – spoločnosť Skupiny Trefl, ktorá sa zaoberá distribúciou a predajom produktov spoločnosti Trefl na českom trhu.

Viac »

CTW Toys Kft. – spoločnosť Skupiny Trefl, ktorá sa zaoberá distribúciou a predajom produktov spoločnosti Trefl na maďarskom trhu.

Viac »