ГрупаTrefl

Група Trefl – це одна з провідних фінансових груп регіону Помор’я, підприємства групи діють та розвиваються з 1985 року. До її складу входять виробничо-торгівельні підприємства, три спортивні організації та одна медіа-компанія.
 
Головною сферою діяльності Групи Trefl є виробництво та розповсюдження головоломок, настільних ігор та гральних карт. Компанія Trefl SA з 2008 року займається також розповсюдженням моделей автомобілів SIKU та є виключним дистриб’ютором електронних навчальних ігор марки VTech у Польщі.
 
Важливою складовою діяльності Групи Trefl є розвиток спорту в Поморському регіоні. На сьогоднішній день група об’єднує три спортивні організації, які є спонсорами команд: Trefl Sopot (чоловіча команда з баскетболу), Lotos Trefl Gdańsk (чоловіча команда з волейболу) та PGE Atom Trefl Sopot (жіноча команда з волейболу). Всі ці команди приймають участь у польських чемпіонатах найвищого рівня.

Trefl включає також медіа-компанію Baltic Media Group. До її складу входять два телевізійні Інтернет-канали: щоденний канал Pomorska TV та спортивний Trefl TV.
 
Суттєвим елементом стратегії Групи Trefl є соціальна відповідальність компанії, що виражається в докладанні зусиль заради безпеки всієї продукції, в підтримці команд та спортивних ініціатив, в турботі про оточуюче середовище та в допомозі благодійним організаціям.
 
Кількість працівників Групи Trefl наприкінці 2013 року складала 500 осіб. 
Продукція компанії Trefl експортується до понад 50 країн світу.