Kariera w Grupie Trefl

Sukces naszej firmy, to sukces zaangażowanych i pełnych pasji pracowników, którzy odpowiadają za proces kreacji, produkcji, promocji oraz sprzedaży naszych produktów na każdym jego etapie. Nasza organizacja dynamicznie się rozwija, a wraz z nią rozwijają się nasi pracownicy. Doceniamy entuzjazm i zaangażowanie, a najlepszym stwarzamy możliwości rozwoju oraz awansu.

Wartości, które szczególnie cenimy u naszych pracowników to: zaangażowanie, współpraca, nieszablonowe myślenie, determinacja i otwartość na zmiany. Łączy nas pasja tworzenia i czerpanie radości z dostarczania niezapomnianych emocji. Wspólna zabawa i przygoda, odkrywanie i poznawanie, radość zwycięstwa i smak porażki, rywalizacja fair-play i kibicowanie – to słowa klucze marki Trefl.

Jesteśmy firmą z tradycjami. Działamy na rynku od 1985 roku. Początkowo firmę tworzyły 3 osoby. W kolejnych latach nasz zespół systematycznie się powiększał. W roku 1989 zatrudniliśmy 101 osób, w 1994 roku - 140 osób, a w 2010 roku – 385 osób. Aktualnie zatrudniamy ponad 500 osób w Polsce i za granicą.

Dołącz do nas!