Staże i praktyki

Staż to dobry początek udanej kariery zawodowej. Zrób z nami pierwszy krok w stronę Twojej zawodowej przyszłości.

Angażujemy się w następujące projekty:

„Wakacyjny Staż”, konkurs stażowy organizowany wspólnie z Miastem Gdańsk. Zachęcamy studentów, by okres wakacji wykorzystali do zdobycia praktycznych umiejętności. Pokazujemy, jak przełożyć wiedzę teoretyczną, zdobywaną w trakcie edukacji na konkretne działania.

„Wypracuj Przyszłość” projekt, w ramach którego fundujemy staże dla studentów oraz absolwentów. Pomagamy studentom i absolwentom wyższych uczelni w zdobyciu nowych umiejętności oraz ułatwia im wejście na rynek pracy. Nabór do projektu trwa zarówno w okresie wakacji jak i w trakcie roku akademickiego.

Współpraca z uczelniami oraz Biurami Karier pozwala nam być bliżej środowiska studenckiego. W porozumieniu z władzami trójmiejskich uczelni organizujemy warsztaty, dzięki którym studenci mają możliwość uczestnictwa w tematycznych spotkaniach prowadzonych przez naszych najlepszych specjalistów. Pokazujemy specyfikę pracy w naszym przedsiębiorstwie oraz umożliwiamy zwiedzanie fabryki.

Każdego roku oferujemy od kilku do kilkunastu płatnych miejsc stażowych zarówno w obszarze produkcji, technologii, działach okołoprodukcyjnych, jak i w działach administracyjnych, kreatywnych oraz handlowych. Każdego stażystę traktujemy jak potencjalnego pracownika. Najlepsi mają możliwość kontynuacji zatrudnienia. Wielu spośród naszych stażystów decyduje się podtrzymać współpracę i rozpoczyna z nami swoją ścieżkę kariery.

Praktyki zawodowe organizowane są dla uczniów szkół zawodowych i technicznych (głównie w obszarze produkcji, drukarni, utrzymania ruchu oraz logistyki). Najważniejszym założeniem programu jest zapewnienie uczniom możliwości wykonywania ciekawych i rozwojowych zadań, dzięki którym nabywają oni cenne umiejętności praktyczne oraz poznają funkcjonowanie fabryki. Zakres zadań przewidziany programem praktyk jest tworzony w odniesieniu do profilu szkoły.

Kompetencje, których oczekujemy od praktykantów i stażystów to: komunikatywność, chęć rozwoju i ciągłego zdobywania wiedzy, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz umiejętność współpracy.

Zacznij z nami!

Interesuje Cię odbycie praktyki lub stażu w Treflu?
Wypełnij formularz „Staże i praktyki” dostępny w zakładce „Oferty pracy” oraz prześlij swoje CV.