Misja

Nasza misja
Trefl jest firmą rodzinną. Tworzymy z myślą o Dzieciach i Ich Rodzicach. Chcemy, by nasze ciekawe i bezpieczne zabawki dostarczały pomysłów na poznawanie świata, kształtowanie pozytywnych postaw oraz wspólne spędzanie czasu. Puzzle, gry i karty są fundamentem naszego biznesu. Pragniemy być wiarygodnym partnerem dla naszych Klientów, Dostawców i Pracowników. Sport rozumiemy jako naszą społeczną odpowiedzialność. To również sposób na promocję naszej firmy, a także regionu i kraju.

Nasza Marka
Trefl to wspólne emocje. Wspólna zabawa i przygoda, odkrywanie i poznawanie, radość zwycięstwa i smak porażki, rywalizacja fair-play i kibicowanie – to słowa klucze naszego brandu.

Historia logo
Trefl i pierwsze logo powstało w 1985 roku. Od początku logo bazowało na karcianym symbolu Trefl. Aktualne logo, nawiązując do tradycji, podkreśla dynamizm, radość i wspólnotę.

Nasze cele strategiczne
Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz zespole zaangażowanych ludzi, chcemy zbudować firmę, która stanie się liderem swoich kategorii zabawek w Polsce i jednocześnie będzie wizytówką polskich firm z branży zabawek w całej Europie.

Dążymy do zapewnienia firmie stabilnego wzrostu bazującego na:

  • innowacyjności produktów i kreatywności naszych pracowników,
  • ekspansji geograficznej na rynkach całej Europy, ze szczególnym naciskiem na kraje CEE,
  • synergii celów z naszymi kluczowymi partnerami (klienci, licencjodawcy, dostawcy),
  • jakości produktów, nowoczesności technologii oraz efektywności kosztowej.

Wspierając nasze drużyny sportowe, chcemy rozwijać społeczność kibiców i propagować nasze wartości – dynamizm, partnerstwo, wspólnotę, optymizm, grę fair-play, elastyczność oraz budować wartość naszej marki. Marzymy o tym, by nasze produkty były znane i lubiane w całej Europie, a TREFL stał się firmą globalną!