Mały Odkrywca

Seria Mały Odkrywca to gry edukacyjne dla dzieci w wieku od 2 lat.

Wszystkie pozycje zostały opracowane przez zespół specjalistów z różnych dziedzin: pedagogiki, filologii, logopedii, socjologii oraz psychologii. Każda z gier została przygotowana, by wspomagać rozwój poznawczy i intelektualny dziecka: rozwija myślenie logiczno-matematyczne, stymuluje rozwój słownictwa i zdolności komunikacyjne, ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową, trenuje pamięć i koncentrację, pobudza wyobraźnię oraz kreatywność. Nasze produkty to połączenie zabawy z elementami edukacyjnymi, a jednocześnie twórcze pomysły na spędzenie czasu z dzieckiem. 

Gry z serii Mały Odkrywca dostarczają wiele pomysłów na zabawę – dziecko ma możliwość zabawy w pojedynkę, jak również w grupie rówieśników. Do gier dołączone są scenariusze i propozycje do wykorzystania przez rodziców.

Seria Mały Odkrywca otrzymała wyróżnienie w konkursie "Zabawka Roku 2014" organizowanym przez portal Zabawkowicz.pl oraz zdobyła Medal Europejski - przyznazwany przez Business Center Club.

Abecadło - gra edukacyjna dla dzieci Skojarzenia - gra edukacyjna dla dzieci Przeciwieństwa - gra edukacyjna dla dzieci
Abecadło to wesoła zabawa w dopasowywanie literek do obrazków. Rozwija słownictwo u najmłodszych dzieci, uczy budowania poprawnych odpowiedzi oraz rozpoznawania przedmiotów i kojarzenia ich z nazwą. Skojarzenia to wyjątkowa układanka dydaktyczna dla przedszkolaków – uczy nazywania i klasyfikowania przedmiotów oraz zjawisk. Podczas wesołej zabawy, polegającej na łączeniu puzzlowych elementów, dziecko poznaje otaczający je świat. Przeciwieństwa są grą, w której dziecko ma za zadanie dopasować pary przeciwieństw. Gra pomaga w porządkowaniu wiedzy o otaczającym dziecko świecie.
Pory roku - gra edukacyjna dla dzieci Cyferki - gra edukacyjna dla dzieci Kolory i kształty - gra edukacyjna dla dzieci
Pory roku to gra, której zadaniem jest usystematyzowanie wiedzy o porach roku. Świat na zewnątrz nieustannie się zmienia – każda pora roku wygląda inaczej. Cyferki to doskonała układanka edukacyjna, która oswaja dzieci ze światem liczb. Ćwiczy podstawowe umiejętności matematyczne, orientację w przestrzeni, klasyfikowanie, układanie oraz proste sumy. Kolory i kształty to edukacyjna gra, która trenuje umiejętności rozróżniania kolorów i kształtów. Zestaw doskonale rozwija analizę wzrokową, uczy abstrakcyjnego myślenia i koncentracji.
Zegar - gra edukacyjna dla dzieci Tworzymy słowa - gra edukacyjna dla dzieci Liczymy - gra edukacyjna dla dzieci
Zegar to układanka edukacyjna, która w przyjazny sposób pomaga poznawać działanie zegara oraz uczy przyporządkować różne czynności odpowiednim porom dnia. Tworzymy słowa to układanka edukacyjna dla dzieci, która w przyjazny sposób wprowadza dziecko w świat liter i słów. Liczymy to układanka edukacyjna dla dzieci, która w przyjazny sposób wprowadza dziecko w świat liczb i pierwszych działań matematycznyc
Zawody - gra edukacyjna dla dzieci Co i gdzie? - gra edukacyjna dla dzieci A to było tak... - gra edukacyjna dla dzieci
Zawody to układanka edukacyjna, dzięki której dzieci zapoznają się z pracą ludzi na różnych stanowiskach oraz ich narzędziami pracy. Co i gdzie? jest układanką edukacyjną, dzięki której dziecko uczy się dopasowywania przedmiotów do miejsca, w którym powinny się znajdować. A to było tak… jest zabawą edukacyjną polegającą na układaniu historyjek obrazkowych zgodnie z kolejnością zdarzeń.Wielki Zestaw Małego Odkrywcy - Litery i słowa to zbiór gier edukacyjnych, które w przyjazny sposób wprowadzają dziecko w świat liter i słów. Wielki Zestaw Małego Odkrywcy - Litery i Słowa to zbiór gier edukacyjnych, które w przyjazny sposób wprowadzają dziecko w świat liczb, zbiorów i figur. Wielki Zestaw Małego Odkrywcy - Przyroda to zbiór gier edukacyjnych, które w przyjazny sposób wprowadzają dziecko w świat natury i zmian zachodzących w przyrodzie.
Mały Odkrywca idzie do szkoły - Mistrz Wiedzy - gra zawiera 300 pytań o zróżnicowanym stopniu trudności dotyczących różnych dziedzin.
Mały Odkrywca idzie do szkoły - Europa to gra, w której sprawdzisz swoją wiedzę na temat naszego kontynentu.
Mały Odkrywca idzie do szkoły - English for you to gra językowa dla dzieci, dzięki której poznają one podstawowe słownictwo angielskie.

Mały Odkrywca idzie do szkoły - Ciało człowieka to gra zawierająca 150 pytań o zróżnicowanym stopniu trudności dotyczących budowy i funkcjonowania ludzkiego organizmu.
Mały Odkrywca idzie do szkoły - Jestem bezpieczny to gra, której celem jest kształtowanie bezpiecznych zachowań dzieci oraz przybliżenie wiedzy o występujących zagrożeniach i sposobach ich unikania. Mały Odkrywca idzie do szkoły - Wszechświat - gra zawiera 165 ciekawych pytań o różnym stopniu trudności, dotyczących ciał niebieskich, astronomii i wypraw kosmicznych.Mały Odkrywca idzie do szkoły - Prehistoria i dinozaury to gra zawierająca 150 ciekawych pytań o różnym stopniu trudności dotyczących prehistorii, przodków człowieka i dinozaurów. Mały Odkrywca idzie do szkoły - Ekologia to gra zawierająca 165 ciekawych pytań o różnym stopniu trudności dotyczących ekologii, podzielonych na 4 kategorie: „Segregowanie i recykling”, „Pod ochroną”, „Zanieczyszczenie planety”, „Dobre nawyki”.
Produkty z serii Mały Odkrywca są testowane przez dzieci oraz pozytywnie opiniowane przez nauczycieli przedszkolnych. Nasze produkty zostały opracowane i wyprodukowane w Polsce.